O FIRMIE

DiskDr. – urządzenia trakcyjne do terapii ortopedycznej
Produkty z serii DiskDr. pomagają ludziom zapobiegać i leczyć schorzenia układu kostnego. Według najnowszych badań najczęściej zgłaszanymi objawami z tego zakresu są dolegliwości powodujące ból kręgosłupa oraz kolan. Właśnie na nich się koncentrujemy.


Innowacyjne technologie
Poszukując skutecznych rozwiązań problemów ortopedycznych Polaków, wybraliśmy najnowocześniejsze urządzenia trakcyjne. Są one opracowane w oparciu o unikalne technologie, które znacznie wyprzedzają dotychczas stosowane rozwiązania.


Gwarantowana i natychmiastowa ulga w bólu
Badania kliniczne potwierdziły skuteczność – sprzęt medyczny DiskDr. redukuje nacisk kręgów bez konieczności leczenia farmaceutycznego lub ambulatoryjnego i zapewnia natychmiastową ulgę w bólu.


Samodzielna terapia
Urządzenia trakcyjne sygnowane marką DiskDr. są estetyczne, wygodne i łatwe w obsłudze. Odpowiadają na potrzeby współczesnego stylu życia. Zostały zaprojektowane do samodzielnej profilaktyki i leczenia schorzeń kręgosłupa oraz kolan.


Jakość koreańskich laboratoriów
Jesteśmy jedynym, oficjalnym przedstawicielem południowokoreańskiej firmy CHANGEUI MEDICAL w Polsce. Cieszymy się, że mając dostęp do tak zaawansowanych technologii, możemy znacząco wpływać na poprawę jakości życia osób z dolegliwościami kręgosłupa i kolan.

Sklep online SKLEP ONLINE